Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy nowatorską metodę wykonania elewacji możliwą do zastosowania na każdym budynku, bez potrzeby montowania podkonstrukcji. Jako pierwsi rozpoczęliśmy produkcję i montaż nowoczesnych kasetonów elewacyjnych z płyt warstwowych, spełniających najwyższe standardy, charakteryzujących się wytrzymałością, funkcjonalnością oraz ogromną różnorodnością wzorów i kolorów, co daje nieograniczone możliwości tworzenia eleganckich i jednolitych powierzchni ściennych.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż oferowany przez nas produkt, jest znacznie tańszy od kasetonu stalowego, czy popularnych płyt kompozytowych, a końcowy efekt wizualny jest niemal identyczny, jak przy elewacjach wykonanych ze wspomnianych wyżej materiałów.

 

Elewacje biurowców – Kasetony z płyt warstwowych w SYSTEMIE GRANT

Oferta obejmuje wykonanie i montaż kasetonów z płyt warstwowych. Jest to produkt innowacyjny, a cała technologia produkcji i montażu została opracowana przez naszą firmę.

Wszystkie stosowane do tej pory materiały elewacyjne takie jak: panele ścienne, kasetony stalowe czy aluminiowe wymagają podkonstrukcji nośnej i dodatkowego ocieplenia wełną mineralną lub styropianem. Nasz system sam w sobie zawiera izolację termiczną w postaci pianki poliuretanowej o grubości od 50 do 100 mm i co najważniejsze nie wymaga montowania konstrukcji wsporczej.

W SYSTEMIE GRANT szczeliny między kasetonami mają maksymalnie 4 mm (w innych systemach od 2 do 3 cm). Ma to niebagatelne znaczenie zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym (ograniczone gromadzenie się pyłu i wody w szczelinach).

Nasz system gwarantuje najwyższą jakość wykonania i atrakcyjną cenę.

Zapytania ofertowe możecie Państwo kierować na adres mailowy. W celu przygotowania kompleksowej oferty konieczne jest zamieszczenie projektu budynku lub jeżeli takowego nie ma, wizualizacji z dokładnym określeniem powierzchni ścian i dachu.

 

 

 

 

Strona główna | O firmie | Oferta | Realizacje  Kontakt
© GRANT - Kasetony, Kasetony z płyt warstwowych - Mystków. Realizacja projektu: Verakom